BIEG JELENIA

IV BIEG JELENIA JUŻ 7 LISTOPADA 2021

-------------------------------------

Już niedługo w twoim lesie .....

Krzaczory, błocisko, mokry piasek, konary i mech .. a kto wie może i śnieg z lodem
- to wszystko zaserwujemy Waszym butom w pięknych okolicznościach paprocańskich lasów.

Jeżeli lubicie poskakać między gałęziami niczym łania i napierać na gęstwiny leśne jak ten jeleń
to zapraszamy na Bieg Jelenia czyli Otwarte Mistrzostwa Tychów w Biegach Przełajowych.

Bieg Jelenia to coś czego nam brakowało w Tychach - bieg przełajowy po trudnym terenie.
Długość trasy to ok. 8km (dwie pętle po ok. 4km) - trasa będzie prowadziła duktami leśnymi a także poza nimi.
Na trasie mogą pojawić się naturalne utrudnienia ( korzenie, błoto, konary drzew, grząski piasek).

Startujemy z Ośrodka Wypoczynkowego na Paprocanach (Tychy, Parkowa 17)

ZAPISY

REGULAMIN

OSTATNIE AKTUALNOŚCI

Medal i statuetka na Bieg Jelenia

Halo, Halo … w lesie szumią drzewa, że mimo tego, iż ktoś przespał ostatnie dni to dalej może dołączyć do przełaju na Biegu Jelenia – zapisy trwają w najlepsze dalej a potrwają jeszcze tylko do niedzieli 24.10.2021 – więc macie ostatni tydzień na decyzję w stylu – ubieram kalosze i lecę w te paprocańskie błotko 😉
Łapcie zapisy o tutaj:
👉👉👉 ZAPISY 👈👈👈
 
A jak już dołączycie to za 3 tygodnie powalczycie w lesie o takie drewniane trofea 😉
🦌🦌🦌
Jelenia zapraszają!!!
 
————–

Sportmix – partner Biegu Jelenia

Z lasu otchłani wyłania się partner IV Biegu Jelenia, dzięki któremu po chaszczach bieganie może być wygodniejsze, cieplejsze i bardziej stajlowe 😉
🦌🏃🏃‍♀️🦌
Sportmix wrzuca Wam wszystkim mega rabat – łapcie kod „biegjelenia” na 20% zniżki przy zakupach w sklepie www.sportmix.pl . A więc korzystajcie i zaopatrzcie się w potrzebne akcesoria na Bieg Jelenia już dziś …. i pomagajcie!!! No bo żeby tego było mało za każdy wydane przez Was 100 zł przy użyciu tego kodu, aż 10 złotych przekażą na zbiórkę dla Filipka !!!
🧡👏💚
Dodatkowo dla zwycięzców w kategoriach Sportmix dorzuca nagrody o wartościach 300, 200 i 100 zł w zależności od miejsca na podium!!! Nic tylko dać z siebie wszystko i wbijać na pudło !!!!
🥇🥈🥉
 
SPORTMIX | sportmix.pl | Stay active
 
Sklep dla outdoorowców i osób intensywnie uprawiających sport. Sklep internetowy sportmmix.pl powstał z myślą o ludziach aktywnych, dla których zdrowie, wygoda i dobre samopoczucie mają duże znaczenie w czasie wykonywania sportu.
 
Sportmix jest dystrybutorem na rynek Polski wiodących producentów profesjonalnej odzieży i sprzętu sportowego: UVEX, MEINDL, VIKING, KILLTEC, ODLO, REUCH, CAMELBAK, SEA TO SUMMIT. Dzięki temu sklep gwarantuje niskie ceny i szybką dostawę produktów na terenie całego kraju.
 
Za sprawą produktów oferowanych przez spormix.pl można zaznać niezapomnianych wrażeń, podejmując się jakiejkolwiek aktywności sportowej. Szeroki asortyment charakteryzuje wyjątkowa trwałość użytych materiałów oraz wysoka jakość wykonania.
 
————–
Dołączajcie do nas w lesie!

Kominy w pakiecie Biegu Jelenia

Muuuuuuuu … czy jak tam te jelenie ryczą ????
🤔🦌🧐
Wieść po lesie się niesie, że muuuuuusisz mieć taki jeleniowaty komin, żeby przez jesień i zimę otulać szyję tudzież głowiznę podczas buszowania po chaszczach!!!
A co zrobić żeby wpadł w Wasze ręce???
Wystarczy wpaść polatać na IV Biegu Jelenia, bo najgłówniejszy Jeleń ma taki gest, że do każdego pakietu dorzuca ten klimatyczny podarek!!!
😍🦌🤩
A więc wpadajcie do naszego lasu!

ZAPISY
REGULAMIN

Zapisy na IV Bieg Jelenia

No to wio z zapisami na czwartą edycję przełajowego Biegu Jelenia a zarazem Otwarte Mistrzostwa Tychów w Przełajach – kto był na trzech poprzednich ten wie, że lasu i krzaczorów Wam nie poskąpiliśmy 😉 Wskakujcie na zapisy, bo miejsc mamy tylko 300 a szkoda by było sobie butów nie pobrudzić paprocańskim błotem 😉
Przy zapisach w ostatnim kroku zachęcamy do wpłat na cel charytatywny – walkę Filipka Cholewy z SMA – 10 zł lub wielokrotność 😍🥰😍
Więcej o Filipku:
No to czekamy na Was z tymi wodno-błotno-leśno-icoino przeszkodami !!! 😉

Lech Free na mecie Biegu Jelenia

Jak już zaliczycie wszystkie zarośla, przeskoczycie każde obalone drzewo i zmoczycie buty w kolejnych kałużach to na mecie będzie na Was czekało prawdziwe orzeźwienie – bezalkoholowe piwo Lech Free !!!!
Pamiętajcie, że Lechendy mogą wszystko – także przebiec 8 kilometrów po lesie i z uśmiechem na twarzy ukończyć III Bieg Jelenia!!!
 

Bieg Jelenia już 30 maja!

No to w niedzielę 30 maja lecimyyyyyyyyyyyyyyy!!!

Wreszcie sytuacja się tak ustabilizowała, że możemy wreszcie wspólnie pobuszować po naszych tyskich lasach 😉
🦌🦌🦌
Z pewnych informacji to tak:

1. Start wspólny (jedna fala) biegu głównego o 11.00 (odbiór pakietów od 9.00 do 10.45). Po biegu uczestnik otrzyma medal i ciepły posiłek.

2. Bieg dziecięce – start o 10.00 (zapisy od 9.00 do 9.45) dystanse dzieci:
100 m – 2018-2016
200 m – 2015 – 2014
300 m – 2013 – 2012
400 m – 2011 – 2010
600 m – 2009 – 2008
800 m – 2007 – 2005
Jeżeli będzie mniej dzieci to będziemy łączyć kategorie. Każde dziecko otrzymuje medal, dyplom i drobny upominek. Limit uczestników: 80 osób. Udział bezpłatny.

3. Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego a więc dezynfekcję rąk, używanie maseczek podczas odbioru pakietu i kontaktu z organizatorami oraz przed samym startem, zachowania bezpiecznego odstępu 1,5 metra … dbajmy wszyscy o siebie nawzajem! 😉

My już przebieramy raciczkami – zapisy już są zamknięte i możecie podejrzeć się już na liście startowej!

LISTA STARTOWA 

REGULAMIN

Bieg Jelenia przełożony

No niestety i tym razem z ciężkim sercem jesteśmy zmuszeni przełożyć termin III Biegu Jelenia na czas bliżej nieokreślony. Kolejne przesunięcie terminu spowodowane jest przedłużeniem obostrzeń, które skutkują brakiem możliwości wykorzystania infrastruktury na Ośrodku Paprocany i przeprowadzenia biegu w sposób bezpieczny i zgodny z przepisami.
Musicie jeszcze troszkę wytrzymać – jak tylko nastąpi okazja to spotkamy się na ścieżkach w naszym tyskim lesie o czym wcześniej będziemy informować!!!
Trzymajcie się zdrowo!!!
Ekipa SPLA Tychy

Nowy termin III Biegu Jelenia

Za oknem roztopy, my stoimy po pas w rozkmince co to będzie z tymi biegami więc najwyższa pora by ogłosić nowy termin III Biegu Jelenia 🦌🦌🦌. O ile nic się nie zmieni na gorsze to ruszamy w las już 11 kwietnia 2021! Już się nie możemy doczekać jak Was przegonimy po krzakach i mokradłach. 😂🤟🤩
 
A jak to będzie wyglądało? – a no tak:
👉ZAPISY – wznawiamy zapisy pod tym samym linkiem co poprzednio
https://dostartu.pl/iii-bieg-jelenia-v5236
Wszyscy Ci zapisani i opłaceni na pierwszy termin oczywiście już tam sobie wygodnie czekają.
👉Zwiększyliśmy limit do 300 osób więc jest jeszcze trochę miejsc aby się dopisać. Zapisy tylko do prima-aprilis 01.04.
👉Naokoło lasu jest kovidowo a ścieżki wąskie więc musimy zrezygnować ze wspólnego startu – startujemy w dowolnym czasie w godzinach 11:00-13:00. W przypadku większego natężenia będziemy puszczać falowo. Pomiar będzie aktywny do godziny 14:30
👉Rozegramy również bezpłatne biegi dziecięce – o szczegółach powiadomimy osobnym wpisem.
 
To w skrócie tyle – do zobaczenia na leśnej ścieżce już niebawem! 😉
 
 

Przekładamy III Bieg Jelenia

Kochana brać biegowa – no niestety w tym roku chyba nie dane nam jest cieszyć się naszymi biegami …. Po wielu rozterkach, obserwacji zmieniającej się cały czas sytuacji i w trosce o nas wszystkich postanowiliśmy przełożyć III Bieg Jelenia na bliżej nieokreśloną przyszłość. Naprawdę bardzo mocno chcieliśmy się z Wami spotkać, pobuszować z leśną zwierzyną po leśnych zakamarkach …. ileż nadziei dały duże biegi w Katowicach czy Krynicy niecały miesiąc temu, że sytuacja się normuje i będzie można nadrabiać biegowe zaległości – jednak już za chwilę wszystko zaczęło się znowu psuć i świat po raz kolejny stanął na głowie. Gwałtowny wzrost zachorowań oraz kolejne obowiązujące obostrzenia wprowadzane z dnia na dzień padły znowu cieniem nad organizacją naszego biegu.
 
Podjęliśmy taką decyzję z ciężkim sercem z wielu powodów,
– przede wszystkim w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo – coraz więcej osób choruje wokoło i nie ma możliwości zabezpieczyć nas wszystkich przed niebezpieczeństwem zarażenia,
– z myślą o naszych kochanych wolontariuszach, których pewnie pamiętacie jako poprzebierane zwierzątka wskazujące drogę w lesie … nie mamy możliwości ani serca narażenia ich na ryzyko a bez nich to już nie to samo,
– wskutek niepewności co przyniosą kolejne dni i zapowiadane przez władze kolejne obostrzenia w tym tygodniu,
– wymóg rozegrania zawodów bez kibiców …..
– zrezygnowanie ze stadnego ogniska i nagrodzenia zwycięzców …
Minimum sanitarne można spełnić zawsze ale atmosfery tego biegu nie da się zbudować ot tak sobie.
 
Mamy nadzieję, że w niedługim czasie sytuacja się choć trochę unormuje, bo jesteśmy przygotowani na organizację biegu więc to tylko kwestia lepszych czasów – mamy determinację przeprowadzić go w najbliższym dogodnym terminie. Bądźcie silni, zdrowi i dbajcie o siebie i mamy nadzieję, że niebawem zobaczymy się na trasie III Biegu Jelenia. O wszystkim będziemy informować na naszych stronach!!!
 
Ekipa SPLA Tychy
Asia, Damian, Michał, Kazik

Jeleń czeka na Ciebie!

A Jeleń tak tu stoi i czeka na Ciebie ! ?
Pamiętajcie, że zapisy przedłużyliśmy tylko do jutra – wszak nasz leśny przyjaciel z porożem nie będzie stał tu jak znak przy drodze!
???
P.S. …. jeleń coś posłyszał co to się dzieje w ludzkim świecie i zmuszony jest zrezygnować z tradycyjnego ogniska, żeby ludziska się nie gromadzili stadnie. Ale o ile nic nowego nie wymyślą to przekazuje, że też będzie FAJNIE i zaprasza do swojego królestwa!
 
 
Page: 1 / 5 (46 posts)
1235Następna strona »
125Następna strona »
Następna strona »