DZIKI RACE

WYNIKI

ZDJĘCIA

I DZIKI RACE - ODWOŁANY
W związku z nikłym zainteresowaniem biegiem na orientację DZIKI RACE zmuszeni jesteśmy zrezygnować w tym roku z jego organizacji. Bieg taki wymaga zaangażowania dużej ilości środków i ludzi a chętnych jest kilkunastu - to mniej niż osób potrzebnych do jego przeprowadzenia 
Za rok przemyślimy sprawę, co pozmieniać, co poprawić - o wiele wcześniej wystartujemy z zapisami i może się uda 
Wszystkie opłacone osoby dostaną zwrot pełnej opłaty na swoje konta w najbliższych dniach.
Wszystkim zapisanym dziękujemy za chęć zabawy w łowców dzików Zapraszamy na inne nasze biegi!
Enjoy!

Zabawa biegowa na orientację w której oprócz szybkości biegowej będzie liczyć się orientacja w terenie oraz duża dawka szczęścia.
Coś czai się w lesie - odważysz się stanąć z tym oko w oko???
Stań na starcie, odnajdź legowiska oraz żerujące dziki i wróć jako Wielki Łowczy !!!

Zadaniem zawodników będzie dotarcie na podstawie mapy otrzymanej przed startem do 6 punktów kontrolnych (3 stałych - legowisk i 3 ruchomych - dzików). Utrudnieniem będą Dzikie Patrole, które zmuszą napotkanych uczestników do crossfitowego wysiłku.

Sam decydujesz o trasie biegu - w zależności od Twoich umiejętności przebiegniesz od kilkunastu do nawet ponad 20-tu kilometrów.

W trakcie biegu odbędą się też bezpłatne biegi dziecięce.

ZAPISZ SIĘ

OSTATNIE AKTUALNOŚCI

Bieg I DZIKI RACE odwołany

UWAGA – I DZIKI RACE ODWOŁANY

W związku z nikłym zainteresowaniem biegiem na orientację DZIKI RACE zmuszeni jesteśmy zrezygnować w tym roku z jego organizacji. Bieg taki wymaga zaangażowania dużej ilości środków i ludzi a chętnych jest kilkunastu – to mniej niż osób potrzebnych do jego przeprowadzenia 😉

Za rok przemyślimy sprawę, co pozmieniać, co poprawić – o wiele wcześniej wystartujemy z zapisami i może się uda 😉
Wszystkie opłacone osoby dostaną zwrot pełnej opłaty na swoje konta w najbliższych dniach.

Wszystkim zapisanym dziękujemy za chęć zabawy w łowców dzików 😉

Zapraszamy na inne nasze biegi!
Enjoy!

Dziki RACE- kubek w pakiecie

A co tam Panie i Panowie Łowcy w pakiecie? – a tam znajdziecie m.in. dziki kubas z którego każdy płyn – czy to złocisty z pianką czy też czarny z mleczkiem będzie smakował naprawdę zacnie!

A więc do działa … znaczy do dzieła! Zapisujemy się i ruszamy w las:)

ZAPISY

P.S. jak odkładasz zapis na później to nie czekaj – musimy mieć czas coby te kubaski pomalować i wykulać 😉

Medale i statuetki na I Dzikim Race

My nie próżnujemy – siedzimy w lesie i dłubiemy w drewnie aby na Waszych szyjach zawisły dzikie medale. Każdy z zawodników, który dobiegnie do mety, niezależnie czy zaliczy wszystkie punkty kontrolne, otrzyma swojego własnego dzika wyrytego na pamiątkowym medalu. Najlepsi w kategoriach postawią sobie na kredensie z biegowymi nagrodami gustowne grawerowane statuetki.

A dwójka najlepszych Łowczych – jeden chłop i jedna babeczka – wrócą do swoich posiadłości z pucharem jakiego na pewno jeszcze nie mają – z własnym, osobiście dogonionym dzikiem w formie zacnej i dzikiej statuetki owego zwierza.
Można go używać jako duży przycisk do papieru, nie trzeba go karmić a podobno to i w czasie Waszej nieobecności domu może popilnować!

A więc do dzieła – szykujcie się na leśny pościg!

ZAPISY

ZAPISY na I Dziki Race

Dziki wyruszyły na żer – teraz Twoja kolej – wyrusz w pościg i zostań Wielkim Łowcą !!!
Ruszamy z zapisami na I DZIKI RACE. 
Sprawdź swoją znajomość terenu, rusz w odpowiednim kierunku i przy odrobinie szczęścia dopadnij żerującego dzika na wybiegu.
Zapraszamy na nową formułę biegową na orientację ze stajni SPLA.
W pościg ruszamy 27 maja 2018 roku na Paprocanach.
Liczba miejsc ograniczona do 300 osób.
Będzie dobre żarełko, będzie losowanie nagród i będą bezpłatne biegi dziecięce – będzie się fajnie działo 😉

Dziki Race – zasady

No to ujawniamy o co tak naprawdę biega w tym Dzikim Race.

Chcieliśmy zorganizować Wam kolejną nową formułę aktywności – zabawę biegową na orientację. Tutaj nie tylko szybkość zdecyduje o zwycięstwie, choć na pewno diametralnie zwiększy Wasze szanse. Ważne też będą umiejętności orientacji w terenie oraz duża dawka szczęścia (lub dobre oko) 😉

Dziki Race to zabawa biegowa na orientację – Waszym zadaniem będzie pogonienie dzików – ale najpierw będziecie musieli znaleźć ich legowiska oraz ich samych grasujących po lesie. Na 5 minut przed startem otrzymacie mapy z zaznaczonymi 6 punktami kontrolnymi do odnalezienia – 3 stałe punkty (legowiska) i 3 ruchome punkty (obszary w których poruszają się dziki) – Wy wybieracie trasę optymalnego biegu. Biegamy tylko po ścieżkach i drogach (nie jest to bieg przełajowy). Zadanie będą Wam utrudniać Dzikie Patrole strzegące dzików – każdemu napotkanemu łowcy zabiorą trochę czasu i umilą bieg karą – crossfitowymi ćwiczeniami. Dotarcie do punktu kontrolnego będzie zaznaczone przedziurkowaniem odpowiedniego pola na numerze startowym przez obsługę biegu (w legowiskach) lub przez samych dzików. A że dziki są płochliwe to mogą Wam czasami czmychnąć …. Po zaliczeniu wszystkich 6 punktów wracamy na metę i świętujemy udany pościg ! 😉

Dokładne zasady podamy w regulaminie. W biegu pomogą nam ludzie z żelaza z Irons Tychy (Dziki Patrol) oraz biegacze z RUNHOGS Tychy (żerujące dziki).

Kończymy dopinać szczegóły i lada dzień uruchamiamy zapisy – ilość miejsc ograniczona – tylko 300 osób. Będzie fajna zabawa, losowanie nagród, biegi dla dzieciaków – Zapraszamy!

I jak – czujecie się na siłach zmierzyć oko w oko z dzikami???

Strona wydarzenia

I DZIKIM RACE – Pogoń Dzika

Coś czai się w lesie …..

Już niedługo odsłona kolejnego biegu w nowej formule ze stajni SPLA

…. ale czy odważysz się stanąć z tym oko w oko?

 

Więcej info już wkrótce – śledźcie nasze FB bo ilość miejsc będzie ściśle reglamentowana!

 

Page: 1 / 1 (6 posts)