DZIĘKUJEMY !!!

Sportowe emocje po VI Tyskim Półmaratonie już opadły i najwyższa pora podziękować wszystkim tym, którzy brali udział w naszym tyskim święcie biegania.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, którzy wystartowali w biegu na 21km i 10km – za walkę i pot wylany na trasie, za pokonywanie swoich słabości i za ogromną dawkę pozytywnej energii, która od Was płynęła. Dzięki, że dołączyliście do TYCH najlepszych!

Dziękujemy tym, bez których ta impreza by się nigdy nie udała – wolontariuszom i wszystkim zaangażowanym w obsługę biegów w biurze zawodów, na starcie i przede wszystkim obstawiającym trasę – to oni wszyscy poświęcają dla Was biegaczy swój czas i energię , ogarniają papiery, zaopatrzenie i zniecierpliwionych kierowców.

Dziękujemy policji, straży miejskiej oraz ratownikom medycznym za zabezpieczenie trasy oraz zdrowia zawodników.

Dziękujemy naszemu stałemu współorganizatorowi MOSiR-owi Tychy za udane współdziałanie i wzajemną pomoc oraz udostępnienie hali – bez Was by się nie udało tego tak zorganizować – zrobiliśmy razem kawał dobrej roboty!! 😉

Dziękujemy sponsorom, partnerom i przyjaciołom za wsparcie, aktywny udział i współtworzenie naszej biegowej imprezy. To Wy współorganizujecie z nami te biegi!

Dziękujemy kibicom, którzy na trasie dopingowali biegaczy, a na mecie cieszyli się wraz z nimi z osiągniętych wyników. Szczególne podziękowania kierujemy do zorganizowanych stref kibica – byliście w tym roku niesamowici – biegacze odczuli Wasz pozytywny power w nogach!!!

Dziękujemy mieszkańcom miasta za wyrozumiałość i cierpliwość – staramy się aby biegi i związane z nimi zamknięte ulice sprawiały Wam jak najmniej kłopotów.

Dziękujemy wszystkim innym osobom i instytucjom zaangażowanym w jakikolwiek sposób w Tyski Półmaraton.

Mamy nadzieję, że wszyscy z Was mają niezapomniane wspomnienia z 3 września i zobaczymy Was znowu za rok.

DZIĘKUJEMY!!!
Komitet Organizacyjny
Stowarzyszenia Promocji Lekkiej Atletyki