Fabryk Formy Tychy partnerem VII TP

Centrum Fitness FABRYKA FORMY to tegoroczny partner VII Tyskiego Półmaratonu.
Trenerzy Fabryki Formy poprowadzą przedbiegową rozgrzewkę abyście byli odpowiednio rozciągnięci i gotowi do bezpiecznego łamania swoich życiówek 😉 W Fabryce Formy będziecie mogli też skorzystać z szatni i pryszniców 😉
?️‍♂️??‍♀️??

A tymczasem możecie skorzystać z ich oferty aby przygotować się do półmaratońskiej walki na trasie ! Fachowcy od różnego rodzaju form ruchu na pewno podpowiedzą co i jak robić … aby dołączyć do TYCH najlepszych.

Jak sami o sobie piszą:
Fabryka Formy powstała z pasji do sportu i potrzeby życia na najwyższym poziomie. Czasy, w których żyjemy, warunki pracy i kompleks schorzeń cywilizacyjnych sprawiają, że podejmowanie codziennej aktywności fizycznej i mentalnej oraz korzystanie z usług fitness jest niemalże warunkiem koniecznym dla cieszenia się życiem w pełni, w zdrowiu. Dlatego sami korzystamy z naszych usług na co dzień i staramy się prowadzić kluby i układać ich życie wspólnie z naszymi klubowiczami. Staramy się dbać o nasze zdrowie i z wielką przyjemnością dbamy o Wasze – zdrowie, sprawność i urodę. Dzięki Waszej codziennej pracy osiągacie cele i to stanowi sens naszej roboty i ogromną codzienną radość.

www.tychy.fabryka-formy.pl
FANPAGE FABRYKA FORMY

ZAPISY