FAQ Biegu Jelenia

Już w niedzielę widzimy się na leśnym hasaniu 😉 Leci garść najważniejszych porad jak zostać jeleniem (tudzież jelenicą):
🦌🦌🦌
1. Biuro zawodów, start/metę i inne nasze namioty znajdziecie jak zawsze na ośrodku Paprocany , Parkowa 17, Tychy – najbliższe parkingi pod Piramidą i wzdłuż ul. Sikorskiego
2. Wydawanie pakietów startowych w niedzielę 5 listopada w godzinach 9:00-10:45 – w tym dniu nie prowadzimy już zapisów na bieg główny ani biegi dziecięce …. ani przepisywania pakietów.
3. Start biegu głównego o godzinie 11:00
4. Biegamy dwie pętelki po ok.3,5-4km – całość ok.7-8km po duktach, trawie, błocie i lesie – więc zabierzcie odpowiednie obuwie trailowe i coś na zmianę. Mogą być też ostrężyny więc zalecamy dłuższe legginsy żeby się nie poharatać.
5. Przed biegiem głównym (ok godz. 10:00) odbędzie się bezpłatny bieg dla dzieci – Bieg Jelonka – odbiór numerów startowych w godzinach 8.30 – 9.45. Nie prowadzimy już zapisów na bieg!
6. Po biegu dostaniecie ciepłą strawę – UWAGA – niestety nie będzie ogniska – nie udało się dostać zgody mimo, że co roku nie było z tym problemu – pismo tu: https://spla.com.pl/wp-content/uploads/2023/11/Odpowiedz-SPLA.pdf 😵
7. Na miejscu będzie depozyt. Ubikacje też na ośrodku są 😉
8. Trasa jest dość wymagająca, miejscami wąska na 1 osobę – zabezpieczenie medyczne będzie na miejscu ale uważajcie na siebie i innych – najważniejsza jest dobra zabawa w gronie biegowych zwierzaków!
9. Zostańcie z nami na dekorację – po jej zakończeniu będzie można wyhaczyć fajne fanty!
😄🥇🐗
Wyniki online będziecie śledzić na stronie
www.mktime.pl w zakładce LIVE
Czekamy na Was w niedzielę, aby doprawić Wam rogi 😉 😉