FAQ czyli jak zostać Jeleniem!

No to już w niedzielę widzimy się na leśnym hasaniu 😉 Na koniec garść najważniejszych porad jak zostać jeleniem (tudzież jelenicą):
1. Biuro zawodów, start/metę i inne nasze namioty znajdziecie jak zawsze na ośrodku Paprocany , Parkowa 17, Tychy – najbliższe parkingi pod Piramidą i wzdłuż ul. Sikorskiego
2. Wydawanie pakietów startowych w niedzielę 27 października w godzinach 9:00-10:45 – w tym dniu nie prowadzimy już zapisów na bieg ani przepisywania pakietów. Dla 140 pierwszych „odbieraczy” dodatkowy bon -40% od By Dziubeka !!!
3. Start biegu głównego o godzinie 11:00
4. Biegamy dwie pętelki po ok.4km – całość ok.8km po duktach, trawie, błocie i lesie – więc zabierzcie odpowiednie obuwie trailowe i coś na zmianę. Mogą być też ostrężyny więc zalecamy dłuższe legginsy żeby się nie poharatać.
5. Po biegu głównym (po godz. 12:00) odbędzie się bezpłatny bieg dla dzieci – Bieg Jelonka – zapisy w godzinach 9:00-11:30.
6. Na miejscu będzie dostępny depozyt oraz szatnie – a jako, że startują sami twardziele szatnie będą dostępne w namiocie – będzie też woda z węża na opłukanie racic.
7. Po biegu dostaniecie ciepły gulasz – będzie też ognisko na rozgrzanie więc kto chce niech przyniesie sobie kiełbaski do upieczenia – kijki mamy ….
8. Na Paprocanach trwa remont mostku na ośrodek od strony Huty Paprockiej więc tamtędy nie dostaniecie się do nas.
9. Pamiętajcie, że zbieramy na pomoc dla dzielnego Maksia więc zabierzcie ze sobą i wrzućcie mu parę zbędnych złociszy. Będzie też można nabyć koszulki z poprzednich biegów w zamian za datek na powyższy cel charytatywny. Z góry wielkie dzięki!
10. Trasa jest dość wymagająca, miejscami wąska na 1 osobę – zabezpieczenie medyczne będzie na miejscu ale uważajcie na siebie i innych – najważniejsza jest dobra zabawa w gronie biegowym!
Wyniki online będziecie śledzić na stronie
www.mktime.pl w zakładce LIVE
Czekamy na Was w niedzielę, aby doprawić Wam rogi 😉 😉