FAQ czyli jak zostać jeleniem!

A już jutro widzimy się na leśnym hasaniu ? Leci garść najważniejszych porad jak zostać jeleniem (tudzież jelenicą):
???
1. Biuro zawodów, start/metę i inne nasze namioty znajdziecie jak zawsze na ośrodku Paprocany , Parkowa 17, Tychy – najbliższe parkingi pod Piramidą i wzdłuż ul. Sikorskiego
2. Wydawanie pakietów startowych w niedzielę 7 listopada w godzinach 9:00-10:45 – w tym dniu nie prowadzimy już zapisów na bieg ani przepisywania pakietów.
3. Start biegu głównego o godzinie 11:00
4. Biegamy dwie pętelki po ok.4km – całość ok.8km po duktach, trawie, błocie i lesie – więc zabierzcie odpowiednie obuwie trailowe i coś na zmianę. Mogą być też ostrężyny więc zalecamy dłuższe legginsy żeby się nie poharatać.
5. Przed biegiem głównym (ok godz. 10:00) odbędzie się bezpłatny bieg dla dzieci – Bieg Jelonka – zapisy w godzinach 9:00-9-45 – LIMIT 100 MIEJSC!!!
6. Po biegu dostaniecie ciepłą strawę – będzie też ognisko na rozgrzanie więc kto chce niech przyniesie sobie kiełbaski do upieczenia 😉
7. Pamiętajcie, że zbieramy na pomoc dla dzielnego Filipka więc zabierzcie ze sobą i wrzućcie mu parę zbędnych złociszy. Będzie też można nabyć koszulki z poprzednich biegów w zamian za datek na powyższy cel charytatywny. Z góry wielkie dzięki!
8. Zostańcie po biegu chwilę dłużej bo po koronacji najlepszych będzie można wyhaczyć fajne nagrody sportowe!
9. Na bonach do Promenady widnieje data ważności 2018 rok – nie przejmujcie się tym – załatwiliśmy Wam podróż w czasie i wszystkie one będą akceptowane 😉 😉 😉
10. Trasa jest dość wymagająca, miejscami wąska na 1 osobę – zabezpieczenie medyczne będzie na miejscu ale uważajcie na siebie i innych – najważniejsza jest dobra zabawa w gronie biegowym!
???
Wyniki online będziecie śledzić na stronie
www.mktime.pl w zakładce LIVE
Czekamy na Was w niedzielę, aby doprawić Wam rogi ? ?