Gepard … atakuj metę!

No to wypuszczamy z klatki naszego kotka przewodniego XI Tyski Półmaratonu …. jeśli chodzi o bieganie na ziemi król jest tylko jeden – GEPARD – i to właśnie ten futszak dołącza do fenixa, rekina i orła i będzie Wam towarzyszył na trasie wydobywając z Was dzikość serca i biegowy pazur !
???

GEPARD to najszybszy ssak lądowy – potrafi rozpędzić się do 100-120 kilometrów na godzinę w pogoni za ofiarą a wcześniej długo i cierpliwie na nią polować. Wy za przykładem naszego kotka macie wytrwale pokonywać kilometry półmaratońskiej trasy aby na finiszu poczuć zew drapieżnika biegowego i z całych sił zaatakować metę, by na koniec rozkoszować się zdobyczną chwałą półmaratończyka … z TYCH najlepszych!!!
???

I jak Wam się podoba nasz kiciuś ?? …. bo on wyląduje na Waszych dizajnerskich koszulkach biegowych … no i bo wiecie my to ogólnie bardzo KOCHAMY KOTKI ???  … a co tam jak macie takich gepardopodobnych to się też pochwalcie w komciach na FB ?

A tymczasem nasza półmaratońska ferajna biegowych drapieżców rozrasta się aż miło – jeśli chcesz do nas dołączyć to szybciutto wyskakuj i atakuj zapisy poniżej
????
ZAPISZ SIĘ
Kici kici biegowi kosmici ! ?