KONKURS XI TP!

Trochę nas tu nie było, bo sklejamy dla Was najlepszy półmaraton w tej galaktyce … ale za to wracamy z przytupem i wjeżdżamy z naszym standardowym konkursem, w którym do zgarnięcia macie pakiet na XI Tyski Półmaraton i unikatowe półmaratońskie kubaski!!!!
???
Nasz Gepard Rysiek to biegowa bestia i drapieżny łowca kilometrów … a jak to u Was wygląda??? ? – pod tym postem wrzucajcie swoje fotki, które pokażą nam drapieżne emocje biegowe – im bardziej zwariowane, odjechane i rozbiegane będą tym większa szansa na nagrodę. Mogą to być zdjęcia z biegów, treningów a nawet z grilla w ogródku – grunt aby pokazały nam że jesteście drapieżnikami półmaratonu!!! Do wygrania 1 pakiet startowy na XI Tyski Półmaraton oraz jeden z dziesięciu bajecznych półmaratońskich kubasków pocieszenia. No to czas start – macie miesiąc – czekamy na wpisy do 11 czerwca 2023!

Co zrobić aby wziąć udział:
1. Polub nasz Fanpage (Tyski Półmaraton) na FB (jeśli jeszcze z jakiś powodów go nie lubisz)
2. Jeśli możesz udostępnij na swojej tablicy grafikę konkursową – niech inni też wiedzą ? a nam będzie miło !
3. Pod wpisem z grafiką konkursową na FB Tyskiego Półmaratonu (a nie wydarzenia lub udostępnienia na innej stronie) o tu
KONKURSOWY WPIS FB
dodaj swoje zdjęcie pokazujące jak wielkim żywiołem dla Ciebie jest bieganie!
4. Masz czas do 11 czerwca 2023 do godz. 24:00

Jury w składzie Komitetu Organizacyjnego XI TP i naszych niezastąpionych fotografów wybierze najbardziej rozbiegane fociaki i rozda nagrody:
1 nagroda główna – pakiet startowy na XI Tyski Półmaraton
10 nagród dodatkowych w postaci kubka z grafiką półmaratońską!
Wyniki ogłosimy do końca czerwca 2023.

3 … 2 …. 1 … START !!!

P.S. ..a tych Troje naszych zeszłorocznych półmaratończyków ze zdjęcia, tak pięknie pokazujących emocje na mecie prosimy do kontaktu na michal@spla.com.pl – Wam się kubki należą ot TAK! 😉

ZAPISY NA BIEG

Jeżeli zwycięzca będzie już zapisany to zwrócimy mu wpisowe lub będzie mógł zapisać inną dowolną osobę.