Koszulki 12 Tyskiego Półmaratonu

Aaaagghrrrrr !!!! – Nogi się same uginają, fala gorąca ogarnia całe ciało a emocje buzują jak chwilę przed atakiem na metę…. bo oto wlatuje ona – singletowa koszulka by 12 Tyski Półmaraton !!! Smoczyścieeeeee, no nie ?
😎👚👕😍
Takie oto singlety zaprezentujecie na swoich wybieganych torsach podczas naszego półmaratonu … i zapewne nie tylko. Pełne mocy, wdzięku i harmonii – dodające 200% do energii i 1500 punktów do zawziętości. A co tam widzimy, już tłumaczymy.
🐉🐲 🐉
2024 to Chiński Rok Smoka, a więc na głównym planie nasz tegoroczny motywator SMOK Półmaratoński – ma czuwać nad Wami podczas biegowych wyzwań, byście w cieniu jego skrzydeł i blasku ognia pokonywali swoje słabości i walczyli o swoje, czerpiąc przy tym radość ze swojej pasji! Smok poradzi sobie w każdych okolicznościach – tak jak Wy walcząc o kolejne kilometry!
🔥🏃‍♂️🏃‍♀️💥
Wprawne oko zauważy w tle wyłaniające się z fal kształty Yin Yang symbolizujący 2 przeplatające ale uzupełniające się, drzemiące w nas siły – moc i słabość, aktywność i bierność, radość i smutek, wdech i wydech – czyli wszystko to z czym mierzymy się podczas naszych treningów i w codziennym życiu. Yin Yang to sposób na wewnętrzną harmonię i spokój – tak nam wszystkim potrzebne by realizować naszą pasję. ☯️☯️☯️
Do tego oczywiście jak co roku wypatrzycie bieżnię i zarys miasta – to już oczywistość. 😉
🏆🥇🏆
To co – noszone będzie ???
Jak chcesz taką zgarnąć to nie inaczej dorzucamy ją do każdego pakiet!! A więc hop hop hop do zapisów
UWAGA – wymiary różnią się od poprzednich rozmiarówek na t-shirty więc się tam dobrze pomierzcie 😉
To teraz technikalia – koszulka techniczna zaprojektowana przez naszego Michał Fidor z AZTEQ DESIGN i jak zawsze uszyta przez najlepszych specjalistów singletowych czyli Warsztat Koszulkowy & NogaBoly – pewnie macie wcześniejsze nasze wdzianka prosto spod ich igły więc wiecie, że to jest coś do biegania i się samolansowania prosto z najwyższej półki!!! No a jak jeszcze nie macie ….. to najwyższa pora poczuć na swym ciele luksus i swobodę jednocześnie ….
💨💨💨
I teraz gwoli wyjaśnienia
☝️ Po primo pierwsze to niższe opłaty są tylko do końca kwietnia, także jak chcecie przeciwstawić się inflacji to zapisywać się czem prędzej – na listę trafiają tylko opłacone bestie biegowe!!!!
🤘 Po drugie primo przypominamy, że koszulki dorzucamy do każdego pakietu (ale tylko przy zapisie do 04.08.2024) – jak się bawić to dzikoooo!!!!