Koszulki z polotem … orła!

Trzymajcie się mocno poręczy i zapnijcie mocniej szelki bo oto nadlatują ONE – złote a skromne koszulki na X Tyski Półmaraton a na nich nasz tegoroczny motyw – ORZEŁ BIELIK !!!
?????
BIELIK AMERYKAŃSKI tudzież ZWYCZAJNY nie jest taki sobie zwyczajny – to symbol siły i odwagi, która przyda się wszystkim Wam ryzykantom, rzucającym wyzwanie tyskiej połówce. To król wśród ptaków, dumnie reprezentujący Polskę na narodowym godle, który będzie dodawał Wam determinacji w dotarciu do półmaratońskiej mety.
???
Dajemy Wam tym samym skrzydła abyście wznieśli się na wyżyny swoich biegowych zdolności i polecieli po swoje marzenia …..
?‍♂️??‍♀️?‍♂️??‍♀️
Koszulka wiadomka ekstra gites techniczna od naszych superspeców od szycia czyli Warsztat Koszulkowy & NogaBoly – macie poprzednie to wiecie, że w niej można wyskoczyć na bieg ale też wbić na zacną imprezę tudzież polansić się podczas niedzielnego spaceru!!!!
????
Dajcie znaka czy przyjmiecie to złoto na swoje klaty? … no bo jakiś tydzień temu zamknęliśmy na cztery spusty w piwnicy naszego grafikomajstra Michał Fidor z AZTEQ DESIGN i nie wiemy czy już możemy go wypuścić czy ma coś tam jeszcze złotym brokatem dosypać ???
???
I teraz gwoli wyjaśnienia
☝️ Po primo pierwsze to niższe opłaty są tylko do końca maja, także jak chcecie aby Wam 2 dyszki zostały w saszetce biegowej to zapisywać się czem prędzej – na listę trafiają tylko opłacone duszyczki!!!!
? Po drugie primo przypominamy, że koszulki dorzucamy do każdego pakietu – jak się bawić to na bogato!!!!
? Po trio to te złoto to będzie tylko nadruk więc nie sprawdzajcie zębami niczym poszukiwacze złota z dzikiego zachodu!!!
Po czwarte pierwsza motyw zgadła Anna Piotrowska i ona wyrwie kubaska – skontaktujemy się ?