Kraftwerk na II Tyskiej Piwnej Mili

No to leci hicior tej edycji !!! ???
W tym roku na Tyskiej Piwnej Mili uraczymy Was pysznym 12 O’Clock-iem* – piwem jasnym w stylu Pils ze stajni zaprzyjaźnionego Browaru Kraftwerk z Rzuchowa.
Rześka, lekka i nieprzekombinowana zawartość tego piwowarskiego majstersztyku sprawi, że 400 metrowe odcinki biegowe pokonacie niczym milordowie na spacerze po swoich włościach.
 
W tym roku stawiamy na amelinium – na strefie konsumpcji natkniecie się na puszki 330ml – łatwe w otwarciu i bezpieczniejsze w przypadku rzucania w konkurentów**.
Mamy nadzieję, że Wasze kubki smakowe będą ukontentowane a nogi same poniosą do mety 😉
 
Browar Kraftwerk powstał jako pierwszy browar kontraktowy na Górnym Śląsku. Obecnie chłopaki postawili swój browar i cieszą się wreszcie niezależnością 🙂 pokazując, że region, z którego pochodzimy to nie tylko zamknięte kopalnie, zalane szyby i urwane liny. To są ludzie z pasją, którzy kochają to, co robią i pokazują, że jeśli tylko czegoś chcesz to możesz to osiągnąć- jak w Piwnej Mili :).
Więc polujcie na zapisy!!!
Więcej o nich samych jak i o ich przysmakach poczytacie tu:
 
P.S. … wieść gminna niesie, że znajdą się też nie lada przysmaki z Kraftwerka dla zwycięzców a może i do rozlosowania wśród wszystkich … 😉
 
* alkohol: 4,8%, chmielenie: Marynka, Saaz
**za rzucanie puszkami w konkurentów będzie dyskwalifikacja!
 
Enjoy!