Masażyści na VIII Tyskim Półmaratonie

A po biegu będziecie mogli ulżyć swoim mięśniom i wymasować nogi u jednego z naszych partnerów. W miasteczku biegowym będzie czekała na Was silna ekipa masażystów, tak aby każdy mógł skorzystać z zabiegu po biegu  Szukajcie ich:
Rehabilitacja-masaż DLA CIEBIE,
Reha Fit,
SMS Fizjo-Active,
Suerte – Centrum zdrowia

Pracownia Masażu i Rehabilitacji DLA CIEBIE
Pozytywnie wpływamy na kondycję i samopoczucie, pomagamy dbać o zdrowie. Naszym celem jest poprawa jakości życia – poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia, masaże i zabiegi. Stawiamy na jakość
Jesteśmy specjalistami, posiadamy wieloletnie doświadczenie. Nasz zespół się wzajemnie uzupełnia, dlatego zakres naszych usług jest naprawdę szeroki. Współpracujemy tylko z najlepszymi, stawiamy na jakość oferowanych zabiegów i gwarantujemy satysfakcję.
https://rehabilitacja-masaz.com.pl/
https://www.facebook.com/DlaCiebieRehabilitacjaMasaz/

REHA FIT
Na rynku istnieje od 2013 roku. Do tej pory w gabinecie przyjęliśmy pacjentów z różnymi dolegliwościami, m.in. ortopedycznymi, neurologicznymi, ginekologicznymi. Założycielem firmy jest Karolina Gołaszewska-magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Wraz z rozwojem firmy kolejno do kadry dołączyli: Sebastian Latacz (absolwent GWSH i AWF) oraz Dagmara Drabik (absolwentka AWF). Wspólnie tworzymy zgrany zespół młodych ludzi zaangażowanych w swoją pracę. Jako osoby aktywne sportowo specjalizujemy się również w pracy z osobami uprawiającymi sport amatorsko i zawodowo. Ponadto zajmujemy się pacjentami, którzy potrzebują powrócić do pełnej sprawności po wypadkach i operacjach. Prowadzimy rehabilitację ginekologiczną oraz zajmujemy się masażami relaksacyjnymi i sportowymi.
Na półmaratonie będą wykonywać m.in. masaż uciskowy.
https://rehafit.tychy.pl/
https://www.facebook.com/Reha-Fit-116684185194573/

SMS Fizjo-Activ
Gabinet SMS Fizjo-Active powstał w odpowiedzi na potrzeby zawodników Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy, uczniów Szkoły Mistrzostwa sportowego oraz ich rodziców, a także mieszkańców naszego miasta, którzy regularnie trenują i potrzebują wsparcia profesjonalistów.
Nasz młody i zaangażowany zespół wspiera sportowców i amatorów w regeneracji oraz powrocie do formy po kontuzji, a także w szybszym osiągnięciu celów. Na półmaratonie będą przeprowadzać m.in. masaż uciskowy.
https://www.smsfizjoactive.pl
https://www.facebook.com/SMSFizjoActive/

SUERTE
Firma zajmuje się kompleksową obsługą klienta w zakresie zmiany sposobu żywienia, treningów personalnych i suplementacji.
Posiadamy zespół specjalistów, który zadba o Twoje zdrowie.
https://www.facebook.com/suertecentrumzdrowia/
http://suerteshop.pl

A więc dołączajcie do TYCH najlepszych … i bądźcie wymasowani!!!!