Partner techniczny – Warsztat Koszulkowy

TYCH to już chyba dobrze znacie, zwłaszcza Ci co już u nas biegali i się lansują w półmaratońskiej odzieży – Warsztat Koszulkowy & NogaBoly to nasz niezawodny partner techniczny odpowiedzialny za wydzierganie Wam piękniastych półmaratońskich, orlich koszulek oraz opasek na główki ! Wdzianka z Warsztatu dają dodatkową moc podczas biegu i ekstra punkty do lansu! ?

Warsztatowe stoisko znajdziecie w miasteczku biegowym więc będzie można co nieco poprzymierzać i ponabywać ?
????
Jak sami o sobie powiadają – Szyjemy pełną kolorów, w całości zadrukowaną odzież sportową. Głównie koszulki do biegania oraz ubrania na wypad w góry. Sprawdzone, oddychające materiały, mocne nici, wprawna ręka doświadczonych krawcowych. Trwały, nasycony nadruk wykonany oryginalnymi farbami i maszynami EPSON. Zero kompromisów przy zachowaniu racjonalnej ceny.

Warsztat Koszulkowy mieści się w Zabrzu, przy ulicy Sienkiewicza 13. Wykonujemy od A do Z sportowe koszulki, bluzy, legginsy, kominy, czapki itd. Ubieramy drużyny i wydarzenia. Obsługujemy zlecenia od przygotowania projektu, przez przygotowanie wizualizacji, próbnych sztuk aż po uszycie i dostarczenie gotowej odzieży.

Wszystkie ich cudeńka znajdziecie tutaj
www.warsztatkoszulkowy.pl