Partner – Warsztat Koszulkowy

Oto Oni – mistrzowie igły, wirtuozi nadruku i fachmani szwalni – ich koszulki od kilku edycji Tyskiego Półmaratonu trafiają na Wasze wybiegane torsy i z tego co widać na biegach i treningach sprawdzają się perfekcyjnie. W tym roku musieli ujarzmić na tiszircie naszego geparda i z tego co dane nam było sprawdzić na próbkach wyszło drapieżnie!!! Warsztat Koszulkowy & NogaBoly to nasi sprawdzeni i najlepsi ziomkowie od biegowego odzienia!

Warsztatowe stoisko znajdziecie w miasteczku biegowym więc będzie można co nieco poprzymierzać i ponabywać 😉
👕🩳👕🩳
Jak sami o sobie powiadają – Szyjemy pełną kolorów, w całości zadrukowaną odzież sportową. Głównie koszulki do biegania oraz ubrania na wypad w góry. Sprawdzone, oddychające materiały, mocne nici, wprawna ręka doświadczonych krawcowych. Trwały, nasycony nadruk wykonany oryginalnymi farbami i maszynami EPSON. Zero kompromisów przy zachowaniu racjonalnej ceny.

Warsztat Koszulkowy mieści się w Zabrzu, przy ulicy Sienkiewicza 13. Wykonujemy od A do Z sportowe koszulki, bluzy, legginsy, kominy, czapki itd. Ubieramy drużyny i wydarzenia. Obsługujemy zlecenia od przygotowania projektu, przez przygotowanie wizualizacji, próbnych sztuk aż po uszycie i dostarczenie gotowej odzieży.

Wszystkie ich cudeńka znajdziecie tutaj
www.warsztatkoszulkowy.pl

ZAPISZ SIĘ NA POŁÓWKĘ:
👉 https://dostartu.pl/xi-tyski-polmaraton-v8962 👈
… i dołącz do TYCH najlepszych!!!

ZAPISY NA BEZPŁATNE BIEGI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:
https://dostartu.pl/biegi-dzieciece-i-m-odziezowe-przy-xi-tyskim-po-maratonie-v9515