Piwna Mila – info przedstartowe

Piwnomilaki – widzimy się już jutro  więc wrzucamy jeszcze garść najważniejszych informacji do przyswojenia:

1. Start i biuro zawodów – BEACH BAR – Dzika Plaża w Tychach na Paprocanach – mapka tutaj – http://tiny.cc/tdjy8y
2. Na miejscu będzie polowy prysznic, toi-toie (ewentualnie ubikacje są na ośrodku Paprocany) i depozyt (za wartościowe rzeczy nie odpowiadamy). Szatni i przebieralni nie przewidujemy.
3. Przyjedźcie z kierowcą i parkujcie raczej na dużych parkingach przy ul. Sikorskiego – do startu macie spacerkiem coś ok 1 km
4. Biuro zawodów i odbiór pakietów w godzinach 9:00-10:30 tylko i wyłącznie osobiście i po okazaniu dowodu osobistego.
5. Listy startowe i swój numer możecie sprawdzić tutaj – http://tiny.cc/mwjy8y
6. W pakiecie znajdziecie m.in piwnomilową czapeczkę, pamiątkowy numer, zwrotny chip do buta oraz bon na kiełbaskę z grilla.
7. Pakiety nieodebrane w dniu zawodów przepadają – nie ma możliwości odbioru w kolejne dni.
8. Pierwsza 30-osobowa fala (z 11) startuje o 11:00 – max. limit to 20 minut – kolejną falę puszczamy po zakończeniu poprzedniej (uwzględniając szybsze zakończenie lub różne opóźnienia) więc bądźcie czujni.
9. Ok. 10 minut przed startem wywołamy każdą falę do obowiązkowej rozgrzewki fizycznej.
10. Startujemy na znak prowadzącego prosto do strefy nawadniania, później na pętlę 400m (tereny trailowe – żwir, trawa) .. po 4 takich kółkach za linią mety schodzimy z trasy pobrać medal i oddać czipa.
11. W strefie nawadniania pobieramy 1 piwo, wypijamy, na zakończenie otwieramy przed sędzią przechylamy puszkę nad głową i otwieramy usta. Za wybiegniecie z piwem w ustach i wyplucie go na trasie obsługa będzie nakładała kary od 10 burpeesów po karę czasową lub dyskwalifikację.
12. Za zachowania niegodne podczas zabawy (wylewanie, omijanie konsumpcji lub wypijanie większej ilości piw, skracanie trasy, awanturowanie się, stawienie się na starcie w stanie wskazującym itp.) zawodnik może zostać pouczony, dostać karę czasową lub 10 burpeesów lub natychmiast zdyskwalifikowany i usunięty z trasy przez obsługę biegu.
13. Nie propagujemy i nie namawiamy nikogo do spożywania alkoholu – każdy w zabawie bierze udział na własną odpowiedzialność i oświadcza, że nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań zdrowotnych!
14. W trakcie biegu lub po jego zakończeniu może się zdarzać, że uczestnik będzie musiał się, że tak powiemy, „uzewnętrznić” – prosimy aby robić to w miarę dyskretnie i w lasku, przez który prowadzi większość trasy.
15. Biegi typu Piwna Mila są znane na całym świecie i mają swoją historię – co nieco możecie poczytać np. tutaj – http://www.runners-world.pl/…/Piwna-mila-czyli-bieg-dla-moc…
16. NAJWAŻNIEJSZE! Bawimy się „z głową” – jeżeli poczujesz się słabo na trasie lub po zakończeniu biegu, będziesz widział, że komuś dzieje się coś niedobrego ect. niezwłocznie zgłoś to obsłudze biegu – bieg będzie miał zabezpieczoną karetkę z obsługą medyczną – PAMIĘTAJCIE – NIC NA SIŁĘ!
17. Nie trzymamy się ściśle zasad międzynarodowych więc nie ma się co porównywać do krajowych i światowych rekordów w tej konkurencji …

I pamiętajcie – to jest tylko zabawa integracyjna – wszystko robimy Z GŁOWĄ! Najważniejsze jest nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie!

DOZO BA JUTRO!!!