Piwna Mila – lista fal startowych

Lecą ściśle jawne akta naszych tegorocznych Piwnomilaków – wstępna lista fal startowych – podzieliliśmy Was ładnie na 30 osobowe grupki zgodnie z Waszymi sugestiami i klubami cobyście mieli swoich kompanów od piwa tudzież biegania przy sobie 
LISTA STARTOWA

Zmian większych nie przewidujemy – chyba, że znajdziecie osobę chętną do zamiany miejscami w falach. Ewentualne przepisywanie pakietu na kogoś innego tylko do 14 czerwca.
Pierwsza fala startuje o 11:00, przed każdą falą ok. 10 minut wcześniej będzie dzika rozgrzewka fizyczna – limit czasu na fale to 20 minut ale jak się skończy wcześniej poprzednia to kolejne będziemy puszczać od razu więc przyjedźcie i bądźcie gotowi odpowiednio wcześniej!
Przypominamy, że odbiór pakietów możliwy jest w godzinach 9:00-10:30 TYLKO OSOBIŚCIE i za okazaniem ważnego dowodu osobistego (oczywiście swojego  ).
Przy odbiorze każdy będzie zobowiązany do podpisania oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych i starcie na własną odpowiedzialność. Oświadczeni do wglądu na ostatniej stronie regulaminu:
https://dostartu.pl/statute_files/3495_pl.pdf
Rekomendujemy również ubezpieczenie się we własnym zakresie od następstw nieszczęśliwych wypadków (my tego nie zapewniamy). Liczymy, że pogoda nam dopisze a Wam dopisze humor i dobra zabawa 
Do zobaczonka!

P.S. W razie jakiś niezgodności na listach piszcie na michal@spla.com.pl