Piwna Mila – mapka sytuacyjna

Czołgiem – cobyście się nie zagubili nam w sobotę to leci do Was mapka sytuacyjna – co, gdzie i jak.
Mapka interaktywna tutaj:
MAPKA INTERAKTYWNA

Jak wiecie bawimy się przy Beach Barze „Dzika Plaża” na Paprocanach (koordynaty 50.0889259, 18.9834804) – przy samej dzikiej plaży jest tylko niewielki parking więc zalecamy parkowanie aut na większych parkingach przy ul. Sikorskiego przed i za Piramidą oraz wzdłuż drogi – do dzikiej plaży dojdziecie w kilkanaście minut podziwiając nasze sympatyczne jeziorko. Oczywiście jeżeli startujecie to w żadnym wypadku nie kierujcie autem tylko weźcie ze sobą kierowcę!!!
Na miejscu będą tylko tojtoje oraz polowy prysznic czyli woda z węża – w razie czego na ośrodku przy ul. Sikorskiego są toalety w pełnym tego słowa znaczeniu.
Na Paprocany można dojechać autobusem lub trolejbusem – kierujcie się na przystanek Tychy Paprocany Pętla lub Tychy Paprocany Osiedle (połączenia znajdziecie na https://rj.metropoliaztm.pl/ lub www.jakdojade.pl ). Możecie też dotrzeć do nas korzystając z wypożyczalni rowerów Tyski Rower … albo w ramach rozgrzewki możecie po prostu przybiec !
W ostateczności zaczepcie pierwszą lepszą osobę i zapytajcie o Paprocany i o Dziką Plażę – na pewno Was pokierują prosto w nasze szpony