Projekt koszulki na XI Tyski Półmaraton

Usiądźcie sobie wygodnie, zróbcie popcorn, weźcie kilka głębokich wdechów lub parę konkretnych fartleków żeby ostudzić emocje, bo oto na wybiegi wjeżdża premiera ciucha sezonu 2023 by XI Tyski Półmaraton – O TO TO !!!
????
A co to będziecie prezentować w tym roku na swych smagłych biegowych ciałach ? … już spieszymy z tłumaczeniem co autor miał na myśli czyli dokładnie co Michał Fidor z AZTEQ DESIGN miał w tych swoich zabieganych zwojach. ???
Na pierwszym planie nasz kociak GEPARD Czesiek wyskakuje prosto z Waszej klaty, aby dodać Wam sił na kolejne półmaratońskie kilometry … by głodni zwycięstwa rzucić się z dziką furią na metę a tam upolować zasłużony medal i wieczną chwałę półmaratończyka!
???
Po ogniu, wodzie i powietrzu to kolejny nasz żywioł – ziemia …. a dla nas to przede wszystkim to co na ziemi rośnie – zieleń otaczająca nas biegaczy podczas leśnych przebieżek powoli zmieniająca barwy we wrześniu na jesienną feerię kolorów … spostrzegawczym dorzuciliśmy nawet czterolistną koniczynkę aby im szczęście na trasie dopisywało ? ?
Całość ze względów oczywistych doprawiona poziomicami, bieżniami i naszymi kochanymi Tychami ….. a i konkretnym pazurem na plecach abyście pamiętali, że to najbardziej drapieżny półmaraton we wszechświecie!!!
???
No i co powiecie? … bo wiecie – światowi kreatorzy mody mówią, że nas można albo kochać albo nienawidzić …. ? ? ?
❓❓❓
To teraz technikalia – koszulka techniczna jak zawsze uszyta przez najlepszych specjalsów po tej stronie naszej galaktyki czyli Warsztat Koszulkowy & NogaBoly – pewnie macie wcześniejsze nasze wdzianka prosto spod ich igły więc wiecie, że to jest coś do biegania i się samolansowania prosto z najwyższej półki!!! No a jak jeszcze nie macie ….. to najwyższa pora poczuć na swym ciele luksus i swobodę jednocześnie …. ???
???
I teraz gwoli wyjaśnienia
☝️ Po primo pierwsze to niższe opłaty są tylko do końca kwietnia, także jak chcecie przeciwstawić się inflacji to zapisywać się czem prędzej – na listę trafiają tylko opłacone duszyczki!!!!
? Po drugie primo przypominamy, że koszulki dorzucamy do każdego pakietu (ale tylko przy zapisie do 08.08.2023) – jak się bawić to dzikoooo!!!!
? Po trio – przekażcie znajomym, że jak robić półmaraton to tylko z pazurem na Tyskim Półmaratonie – link do dołączenia do TYCH najlepszych poniżej: