Sportmix – partner Biegu Jelenia

Z lasu otchłani wyłania się partner IV Biegu Jelenia, dzięki któremu po chaszczach bieganie może być wygodniejsze, cieplejsze i bardziej stajlowe 😉
???‍♀️?
Sportmix wrzuca Wam wszystkim mega rabat – łapcie kod „biegjelenia” na 20% zniżki przy zakupach w sklepie www.sportmix.pl . A więc korzystajcie i zaopatrzcie się w potrzebne akcesoria na Bieg Jelenia już dziś …. i pomagajcie!!! No bo żeby tego było mało za każdy wydane przez Was 100 zł przy użyciu tego kodu, aż 10 złotych przekażą na zbiórkę dla Filipka !!!
???
Dodatkowo dla zwycięzców w kategoriach Sportmix dorzuca nagrody o wartościach 300, 200 i 100 zł w zależności od miejsca na podium!!! Nic tylko dać z siebie wszystko i wbijać na pudło !!!!
???
 
SPORTMIX | sportmix.pl | Stay active
 
Sklep dla outdoorowców i osób intensywnie uprawiających sport. Sklep internetowy sportmmix.pl powstał z myślą o ludziach aktywnych, dla których zdrowie, wygoda i dobre samopoczucie mają duże znaczenie w czasie wykonywania sportu.
 
Sportmix jest dystrybutorem na rynek Polski wiodących producentów profesjonalnej odzieży i sprzętu sportowego: UVEX, MEINDL, VIKING, KILLTEC, ODLO, REUCH, CAMELBAK, SEA TO SUMMIT. Dzięki temu sklep gwarantuje niskie ceny i szybką dostawę produktów na terenie całego kraju.
 
Za sprawą produktów oferowanych przez spormix.pl można zaznać niezapomnianych wrażeń, podejmując się jakiejkolwiek aktywności sportowej. Szeroki asortyment charakteryzuje wyjątkowa trwałość użytych materiałów oraz wysoka jakość wykonania.
 
————–
Dołączajcie do nas w lesie!