Strefa Kreatywnego Dzieciaka – SMYKI

Ależ się będzie u Nas działo na Półmaratonie 🥲🥸🥳– koniecznie musicie wpaść ze swoimi dzieciaczkami a i znajomych zaproście do kibicowania i korzystania z atrakcji miasteczka biegowego!
Nasz partner Niepubliczne Przedszkole Językowe SMYKI zorganizuje dla najmłodszych STREFĘ KREATYWNEGO DZIECIAKA a w niej malowanie twarzy, tatuaże, kolorowanki, kącik malarza, strefę relaksu, malowanie kredą .. i wiele innych!!!
👧🎈👦
Niepubliczne Przedszkole Językowe SMYKI powstało z myślą o dzieciach i dla dzieci. Trzonem jest kadra, której długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi jest naszym największym atutem. Nasi nauczyciele, opiekunowie, psycholog, logopedzi, pielęgniarka i dyrekcja stanowią zgrany zespół, którego nadrzędnym zadaniem jest dbałość o wszechstronny rozwój dzieci, dostrzeganie mocnych stron dzieci i ich trudności.

Jest to nowoczesne przedszkole, które oferuje bogaty program zajęć inspirujących dzieci do emocjonalnego zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Jest to miejsce wyjątkowe, zapewniające każdemu dziecku komfort i bezpieczeństwo.

W ramach czesnego odbywają się zajęcia języka angielskiego codziennie, dwa razy w tygodniu język niemiecki i anglorytmikę
Smyki to przedszkole, w którym opiekun ma być przede wszystkim przewodnikiem dziecka i wsparciem dla jego indywidualnego rozwoju. Ma tworzyć odpowiednie warunki do odkrywania i rozwijania przez dzieci ich własnych talentów.

Opiekun, który pozytywnie motywuje, a nie nakazuje i karze.
Nasi dzisiejsi przedszkolacy, to jutrzejsi dorośli mający silne poczucie własnej wartości, asertywni, ale nie pozbawieni empatii, potrafiący bez problemu radzić sobie ze swoimi emocjami, odnoszący sukcesy, a porażki traktujący jedynie jak drogę do sukcesu.

www.smyki.tychy.pl

ZAPISZ SIĘ:
👉 https://dostartu.pl/xi-tyski-polmaraton-v8962 👈
… i dołącz do TYCH najlepszych!

ZAPISY NA BEZPŁATNE BIEGI DZIECI I MŁODZIEŻY
https://dostartu.pl/biegi-dzieciece-i-m-odziezowe-przy-xi-tyskim-po-maratonie-v9515