Strefa Masażu i Regeneracji DLA CIEBIE

Oooooo tu to się będzie działo – na XI Tyski Półmaratonie będziecie tak dopieszczeni, że nie zdziwimy się jak ruszycie na kolejne kółko po trasie!!! Czytajcie niżej co na Was czeka u naszych niezastąpionych maserów!!!
🤩🤚🦹
Tegoroczna Strefa Masażu i Regeneracji Tyskiego Półmaratonu w całości zorganizowana będzie przez Pracownia Masażu i Rehabilitacji Dla Ciebie i terapeutycznych przyjaciół ✋🏼
👇👇👇
Zespół Pracowni „Dla Ciebie” ✋🏼 tworzą najlepsi fizjoterapeuci i masażyści, pasjonaci, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, po to by każdego dnia jeszcze lepiej pomagać swoim pacjentom. 💪🏼 Oferowane przez Pracownię zabiegi rehabilitacyjne, fizjoterapeutyczne i relaksacyjne, to najlepsza droga do powrotu do pełnej sprawności po urazach i zabiegach, poprawy samopoczucia i zadbania o swoją kondycje zarówno fizyczną jak i psychiczną.
Podczas Tyskiego Półmaratonu, Pracownia zadba o biegaczy kompleksowo.
www.rehabilitacja-masaz.com.pl

No a w strefie czeka na Was:

👉 20 masażystów zapewni najwyższej jakości masaże dostosowane dla osób po bieganiu. Naszą pracę wspomogą żele i wcierki chłodzące marki Barrad od FullLife.eu. !

👉 w naszej Strefie Masażu i Regeneracji zapewniamy dostęp do elektrolitów 🥛 (oryginalny Plusssz, który gasi pragnienie i nawadnia organizm, polecany po aktywności sportowej) !

Dla biegaczy dostępną będzie także:

👉 możliwość skorzystania z automatycznego drenażu limfatycznego przyspieszającego regenerację, rozluźniającego i relaksującego napięte wysiłkiem mięśnie, dzięki https://www.facebook.com/CarePumpPL

👉 strefa chłodzenia z basenami i z lodem od Life Polska https://www.facebook.com/profile.php?id=100063705126752

👉 wałki i piłki do automasażu od Blackroll
https://www.facebook.com/blackrollpolska

👉 najbardziej zmęczonym biegaczom Magniflex pozwoli przetestować Materac MagniStretch 😉, idealne rozwiązanie dla rozluźnienia i regeneracji kręgosłupa oraz mięśni.

Do zobaczenia na mecie! ✋🏼🤞🏼

ZAPISZ SIĘ:
👉 https://dostartu.pl/xi-tyski-polmaraton-v8962 👈
… i dołącz do TYCH wymasowanych!!!

ZAPISY NA BEZPŁATNE BIEGI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:
https://dostartu.pl/biegi-dzieciece-i-m-odziezowe-przy-xi-tyskim-po-maratonie-v9515