Woda na punktach i eco-kubki

W tym roku stawiamy na wodę …. z sieci! Na punktach odżywczych zaserwujemy Wam w eko-kubkach zdrową i smaczną wodę dostarczoną przez naszego partnera „Tyskie Wodociągi”
???
Tym samym idziemy w ślady inicjatyw już znanych na maratonach choćby w Poznaniu czy Wiedniu – na spragnionych biegaczy będzie czekać popularna „kranówka”, którą skutecznie ugaszą pragnienie ! Woda taka jest zdrowa, przebadana i bardzo smaczna – my sami pijemy wodę prosto z kranu od lat i mamy się w najlepszym zdrowiu a i biegamy całkiem przyzwoicie.
Woda dostarczana przez „Tyskie Wodociągi” nadaje się do spożycia bez konieczności gotowania. W świetle niezależnych badań jakościowych należy do najlepszych w kraju. Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach od lat promuje swoją wodę jako nie tylko zdatną do picia i zdrową, ale i lepszą niż podobne produkty dostępne na sklepowych półkach. Nasz partner prowadzi akcję propagującą picie takiej wody pod nazwą „Woda żródłem życia” – a my dzięki jego uprzejmości wyeliminujemy plastik z punktów i choć trochę odciążymy naszą kochaną planetę, po której tak kochamy biegać!!!
„Tyskie Wodociągi”, które od zawsze związane są ze sportowymi inicjatywami miasta znów pojawią się w miejscu, w którym sport i aktywność fizyczna są najważniejsze!
 
A więc pijcie „kranówkę” .. i dołączajcie do TYCH najlepszych!!!
ZAPISY
(ostatnie 280 pakietów)