Woda na punktach IX TP

Tak jak za ostatnim razem i teraz stawiamy na wodę …. z sieci! Na punktach odżywczych zaserwujemy Wam wodę dostarczoną przez naszego partnera „Tyskie Wodociągi”
???
Tym samym idziemy w ślady inicjatyw już znanych na maratonach choćby w Poznaniu czy Wiedniu – na spragnionych biegaczy będzie czekać popularna „kranówka”, którą skutecznie ugaszą pragnienie ! Woda taka jest zdrowa, przebadana i bardzo smaczna – my sami pijemy wodę prosto z kranu od lat i mamy się w najlepszym zdrowiu a i biegamy całkiem przyzwoicie.
Woda dostarczana przez „Tyskie Wodociągi” nadaje się do spożycia bez konieczności gotowania. W świetle niezależnych badań jakościowych należy do najlepszych w kraju. Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach od lat promuje swoją wodę jako nie tylko zdatną do picia i zdrową, ale i lepszą niż podobne produkty dostępne na sklepowych półkach. Nasz partner prowadzi akcję propagującą picie takiej wody pod nazwą „Woda źródłem życia”.
„Tyskie Wodociągi”, które od zawsze związane są ze sportowymi inicjatywami miasta znów pojawią się w miejscu, w którym sport i aktywność fizyczna są najważniejsze!
www.rpwik.tychy.pl

A więc pijcie „kranówkę” .. i dołączajcie do TYCH najlepszych!!!
ZAPISY