Wygraj pakiet na Tyski Półmaraton

No to LECIMYYYYYYYY z naszym standardowym konkursem, w którym do zgarnięcia macie pakiet na X Tyski Półmaraton i unikatowe półmaratońskie kubaski!!!!
???
Co trzeba zrobić ? – pokazać nam drapieżną radość z latania … no znaczy biegania 😉 – pod postem na profilu Tyskiego Półmaratonu czyli tu
WPIS KONKURSOWY

wrzucajcie swoje fotki, które nam to pokażą – im bardziej zwariowane, odjechane i rozbiegane będą tym większa szansa na nagrodę. Mogą to być zdjęcia z biegów, treningów a nawet z grilla w ogródku – grunt aby pokazały nam że jesteście orłami półmaratonu!!! Do wygrania 1 pakiet startowy na X Tyski Półmaraton oraz jeden z dziesięciu bajecznych półmaratońskich kubasków pocieszenia. No to czas start – czekamy na wpisy do 30 czerwca 2022!

Co zrobić aby wziąć udział:
1. Polub nasz Fanpage (Tyski Półmaraton) na FB (jeśli jeszcze z jakiś powodów go nie lubisz)
2. Fajnie jeśli udostępnisz na swojej tablicy grafikę konkursową ?
3. Pod wpisem z grafiką konkursową na FB Tyskiego Półmaratonu czyli tu WPIS KONKURSOWY (a nie wydarzenia lub udostępnienia na innej stronie) dodaj swoje zdjęcie pokazujące jak wielkim żywiołem dla Ciebie jest bieganie!
4. Masz czas do 30 czerwca 2022 do godz. 24:00

Jury w składzie Komitetu Organizacyjnego X TP (http://www.tyskipolmaraton.pl/kontakt/) wybierze najbardziej rozbiegane fociaki i rozda nagrody:
1 nagroda główna – pakiet startowy na X Tyski Półmaraton
10 nagród dodatkowych w postaci kubka z grafiką półmaratońską!
Wyniki ogłosimy na początku lipca 2022.

3 … 2 …. 1 … START !!!

ZAPISY NA BIEG

Jeżeli zwycięzca będzie już zapisany to zwrócimy mu wpisowe lub będzie mógł zapisać inną dowolną osobę.