Wznawiamy zapisy na IX TP

No to wznawiamy zapisy na IX Tyski Półmaraton!!!
???
Kochani – czasy są niepewne niczym życiówka w biegu tyłem i tak naprawdę żaden wróżbita Maciej nie przewidzi co będzie się działo we wrześniu tego roku – jednak my robimy swoje i szykujemy dla Was bieg. Uprzedzając Wasze pytania czy dojdzie do skutku? – nie wiemy – my będziemy przygotowani a Wy trzymajcie kciuki, żeby kovidowe szaleństwo odpuściło i byśmy mogli cieszyć się wspólnym bieganiem. Zdrowie Was wszystkich jest najważniejsze i to będzie czynnik decydujący .. oprócz oczywiście odgórnych obostrzeń wszelkiej maści 😉 Dla chętnych otworzyliśmy zapisy. Odkryjcie swoją naturę biegowego drapieżcy i wskakujcie tutaj:

Osoby zapisane i opłacone w 2020 roku, które nie wycofały opłaty są już na liście startowej.
??♂️?♀️?
Do wyboru pakiet standardowy lub pakiet PLUS z koszulką, którą możecie dokupić przy zapisach – będzie to jak zwykle mega wypas bo techniczny FULLPRINT z grafiką półmaratońską na całej powierzchni – projekt już zapewne już widzieliście ?
???
Wprowadzamy coś dla tych, którzy tęsknili za dystansem 10km a przy okazji lubią „grać” w drużynie – SZTAFETY 2-osobowe, w której każdy z zawodników zaliczy 1/2 półmaratońskiej trasy – przy zapisach nie zapomnijcie wpisać danych partnera biegowego i jednakowej nazwy sztafety ? (limit 100 sztafet – zapisy i opłaty osobno dla każdego zawodnika)
Zapisz się ….. i dołącz do TYCH najlepszych!!!
Czekamy na Was półmaratończycy!!!
Limit to 2000 zawodników
Na listy startowe wpadają tylko osoby opłacone!