Światło dla Ukrainy

Kochani biegacze z Tychów i przyjaciele z okolic – leci spontan akcja pomocowa!
W obliczu ogromnej tragedii rozgrywającej się u naszych sąsiadów nadszedł czas działania – wiemy, że wielu z Was udziela się już aktywnie w pomoc dla Ukrainy. My biegacze też możemy się dorzucić robiąc to co i tak robimy a co zabrano naszym przyjaciołom ze wschodu!
Zapraszamy Was w środę wieczorem o 19:00 na Paprocany na wspólne pomocowe bieganie – może to być dla Was trening ale też możecie się pościgać na czas bo zorganizujemy pomiar czasu i wyniki. Biegniemy jedno kółko naokoło Paprocan. Zapraszamy też kijkarzy Nordic Walking!
Całość wpisowego 50PLN przeznaczymy na pomoc dla Ukrainy – wesprzemy Polską Akcję Humanitarną w działaniach na Ukrainie (z nasze strony dołożymy to co potrąci operator wpłat). Zachęcamy do zapisów online ale też na miejscu będziecie mogli się dopisać a także dodatkowo dorzucić się na zbiórkę. Jeśli datek będzie dla kogoś za duży to może też na miejscu wrzucić niższą kwotę według swoich możliwości.
To tak w skrócie:
– zapraszamy na trening biegowy z pomiarem czasu (to nie są zawody)
– spotykamy się o 19:00 na ośrodku Paprocany. ul. Parkowa w okolicach placu wodnego
– zapisy online oraz na miejscu od 18:00
– naokoło Paprocan jest ciemno i ślisko – weźcie czołówki, którymi przyświecimy sobie trasę tak jak pomocą finansową pomożemy rozświetlić mroki wojny
– nie oferujemy na miejscu żadnych rarytasów, medali, napojów, depozytów- wszystkie siły kierujemy na zebranie pomocy
– każdy biegnie i trenuje na własną odpowiedzialność (nie zapewniamy zabezpieczenia)
– na miejscu będzie można też dorzucić dodatkową wpłatę na pomoc
Liczymy na Was, bo już nie raz pokazaliście Wasze wielkie biegowe serducha!!!
Spotkajmy się na treningu i pokażmy moc tyskich i okolicznych biegaczy!!!!
Trening wspierają SPLA Tychy, MOSiR Tychy, DO:ST:AR:TU

ZAPISY
WYDARZENIE FB

Żebyście się nam tam po cimoku nie potracili to leci mapka dla tych co wieczorami nie buszują po Paprocanach.
Lecimy, każdy swoim tempem z ośrodka w lewo w kierunku Zameczku Promnickiego, zawijamy na końcu i wracamy koło grzybka i na ośrodek.
Uważajcie lub trzymajcie się „lokalesa” – ciężko się tam zgubić ale trasa nie będzie w żaden sposób oznaczona i nie będzie wolo wskazujących drogę więc miejcie oczy otwarte i zabierzcie CZOŁÓWKI – coby przyświecić sobie drogę i rozświetlić trochę tą ciemność ze wschodu światłem dla Ukrainy.
Jak coś to plik GPS do pobrania tutaj:
Do zobaczonka !