GRATULACJE PÓŁMARATOŃCZYCY!!!

Czołem PÓŁMARATOŃCZYCY
…wykuci w ogniu i wytopieni w żarze, łamiący swoje słabości i powstający niczym nasz feniks z popiołów, pokonujący piekielny ból i skwar!!!
☀️???☀️
Każdy z Was podejmujących wyzwanie ognistego feniksa jest zwycięzcą – Ci z czołówki oraz Ci, którzy walczyli z upałem najdłużej, Ci z mety i Ci którzy potrafili podjąć bardzo trudną decyzję by odpuścić, Ci z życiówkami i Ci którzy przechodzili do marszu aby tylko dołączyć do TYCH najlepszych!!!!
???
Nasz ognisty feniks okazał się idealną zapowiedzą tego co spadnie na nas z nieba!!! Ale tym lepiej smakuje zwycięstwo i tym dumniej noście go teraz na Waszych półmaratońskich torsach !!!!
???
GRATULUJEMY WAM – to był mega trudny półmaraton!!!
….z drugiej strony nikt nie mówił, że będzie łatwo!!! 😉
 
Z naszej perspektywy cieszymy się, że mimo tak niesprzyjających okoliczności z uśmiechami na twarzach wpadaliście na metę – mamy tu chyba najlepszych biegaczy na świecie. Wiemy, że nie wszystko zagrało, wyciągamy wnioski – co roku staramy się poprawiać niedoskonałości – więc za rok będzie jeszcze lepiej .. choć tym razem może zaprojektujemy jakieś zimnolubne zwierzę typu pingwin wychodzący z lodówki 😉
❄️?❄️
Cieszymy się, że wszystkie osoby potrzebujące pomocy na trasie czują się już dobrze bo tak jak pisaliśmy – zdrówko najważniejsze !!!!
 
Mamy nadzieję, że VIII Tyski Półmaraton na długo pozostanie w Waszych serduchach a nasza półmaratońska koszulka będzie Was niosła na kolejnych biegach!!!. No i chyba widzimy się za rok ??? 😉
Witajcie wśród TYCH najlepszych!!!
😉 😉 😉
 
Ekipa SPLA Tychy