Partner – NOL Tychy

Ktoś już ustrzelił na mieście geparda wożącego się na tyskich autobusach ??? A może ktoś się już woził w takim drapieżnym półmaratońskim solarisie ???🐆🚌🤩
Na mieście możecie też się natknąć na nasze banery – to może szybki KONKURS – jak namierzycie to zróbcie sobie fotkę z naszym banerem lub z gepardem z busa (tylko nam tam na drogę nie wbiegajcie ani nic – bezpiecznie ma być!) i dodajcie w komentarzu pod wpisem na FB – 3 najfajniejsze nagrodzimy półmaratońskim kubaskiem!!!
WPIS FB O AUTOBUSIE

A autobusowa wyklejka powstała dzięki partnerowi Agencji Promocyjno – Reklamowej NOL-TYCHY , który jest specem od oklejania, reklam ogarniania i nie tylko !

Agencja NOL-TYCHY, działająca na rynku z powodzeniem od kilkunastu lat to gwarancja doświadczenia i niezawodności. Zespół tworzą ludzie pełni pasji i kreatywności.

Oferują kompleksową obsługę zarówno firm, jak i Klientów indywidualnych w szeroko pojętym zakresie reklamy i marketingu. Zaufały im kluczowe marki. Z ich usług korzystają instytucje miejskie, powierzając realizację projektów społecznych i kulturalnych. Są pomysłodawcą i organizatorem wielu imprez, które na stałe wpisały się w kalendarium wydarzeń miejskich i regionalnych.
www.noltychy.pl

👉 ZAPISZ SIĘ 👈
… i dołącz do TYCH najlepszych!

P.S. … na listę startową trafiają tylko opłacone osoby!
P.S.2 … koszulka techniczna w pakiecie tylko przy zapisie do 8 sierpnia 2023.

ZAPISY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY